3D MIHALNICE - JB LASHES


FOTOGALÉRIA


Moja technika predlžovania a zahusťovania mihalníc je jedinečná a revolučná metóda. Semipermanentné mihalnice sú jednoduché vlákna vyrobené z polyesteru, ktoré sa aplikujú jedna po druhej na Vaše prírodné mihalnice. Sú odolné voči vode, potu a slzám.Všetky naše mihalnice majú tvar ako prírodná mihalnica. Sú hrubšie pri korienku a ku koncu sa zužujú. Ja mám k dispozícii 3 hrúbky mihalníc a štyri typy natočenia s označením - J, B, C, D, aby zodpovedali všetkým typom prírodných mihalníc. Veľkosti sú od 6mm do 16 mm. Na očiach ich necítite, sú ultraľahké.


Akým spôsobom sa aplikuje 3D LASHES?

3D LASHES sa aplikuje priamo na individuálnu, prírodnú mihalnicu klientky. Postupuje sa po jednej mihalnici za druhou, až kým nedosiahneme look, ktorý potrebujeme.

Z čoho sú vyrobené takéto mihalnice?

3D LASHES sú profesionálne produkty vyrobené z jemného, prírodného a ohybného materiálu. Sú navrhnuté tak, aby boli absolútne identické s prirodzenými mihalnicami. Dostupné sú rôzne hrúbky, dĺžky a materiály.

Ako dlho vydržia takéto mihalnice?

Tak ako aj vlasy, sú mihalnice v cykle obmieňania. Cyklus je u každej klientky iný – individuálny. A záleží aj na kozmetičke, akým spôsobom mihalnice aplikuje. Ak aplikuje predĺženie na mihalnicu, ktorá je vo fáze vypadnutia, tak vypadne aj s umelou. Ideálne pre stály efekt je dopĺňanie každé 2-3 týždne. To môže zistiť kozmetička buď pri konzultácii, alebo po prvom dopĺňaní, kde už vie odhadnúť frekvenciu doplňovania.

Nepoškodzuje táto metóda vlastné mihalnice?

Lepidlá 3D LASHES sú flexibilné, takže nepoškodzujú vlastné mihalnice. Pokiaľ zdravotný stav klientky je v poriadku, a netrpí stresovým napätím, táto služba jej prinesie len radosť. A jej okoliu tiež.

Vyžaduje si to nejakú špeciálnu starostlivosť alebo prípravky?
(Napríklad pri odličovaní?)

Nesmie sa používať olejový odličovač na oči.


Môžu sa takéto umelé mihalnice vôbec líčiť a zaobchádzať s nimi ako s vlastnými?

Áno, aj takéto mihalnice sa môžu líčiť.

Aký je rozdiel medzi 3D LASHES a klasickými prilepenými trsami?

3D LASHES sú absolútne prirodzené. Keď urobíte aj ten najhustejší look, každý si myslí, že máte svoje fantastické mihalnice. A o to tu ide! Navyše môžete žiť, športovať, plávať, saunovať, plakať, potiť sa. To si pri zväzkových, alebo mihalniciach v línii nemôžete dovoliť. Tie sú len na príležitosť, a všetci vidia, že sú umelé. A nie každej klietke tieto mihalnice typovo sedia. Pri 3D LASHES tým, že vyzerajú prirodzene, sedia aj absolútne „prírodným, a jemným“ typom.

Pociťuje nositeľka váhu prilepených mihalníc alebo je to len o sile zvyku?

Niektoré tesne po aplikácii majú trošku „iný“ pocit, iné vôbec, ale necítia ťarchu umelých mihalníc. Je to zase individuálne. No mihalnice sú ľahké a pohodlné.Jednotlivé mihalnice sú aplikované jednotlivo na Vaše prírodné mihalnice špeciálnym lepidlom. Mihalnice ďalej rastú podľa svojho prirodzeného cyklu s nalepenou mihalnicou. Keďže spoj je neviditeľný, konečný efekt je veľmi prirodzený. Mihalnice sú vyrobené zo syntetického polyestéru, ktorý je vytvarovaný a vyleštený tak, aby bol zabezpečený ich prirodzený vzhľad a príjemný pocit.

Ako dlho vydržia?

Dodržaním odporučenej starostlivosti môžu vydržať až do prirodzeného odpadnutia prírodnej mihalnice, ku ktorej je umelá mihalnica prilepená. Životný cyklus našej prírodnej mihalnice trvá 6 až 8 týždňov, ktorá je po vypadnutí nahradená rastom novej mihalnice. Keďže každý deň strácame niekoľko málo mihalníc, je obyčajne potrebné každé 2-3 týždne čiastočné doplnenie.

Môže si zákazníčka vybrať vzhľad mihalníc?

Vzhľad mihalníc bude definovaný pri konzultácii, kedy sa zladí požiadavka zákazníčky s odporúčaním kozmetičky, ktorý je odvodený od prirodzenej hustoty, hrúbky a dĺžky prírodných mihalníc zákazníčky. Zladením viacerých aspektov sa vytvorí vzhľad mihalníc tak, aby požadovaný efekt spĺňal predstavy zákazníčky a pohľad zároveň vyzeral prirodzene šarmantne.